You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Tlač vizitiek
 Prečo my?

1. Rýchle dodanie

2. Bezkonkurenčné ceny

3. Kvalitná tlač s dlhoročnými skúsenosťami

4. Moderný a nadčasový dizajn

Ako to prebieha?

Príprava návrhu a následná tlač vizitiek prebieha pod dohľadom skúsených profíkov, ktorí sa ochotne postarajú o vašu objednávku. Proces výroby vizitiek zahŕňa niekoľko krokov, ktorých výsledkom sú vizitky zhotovené presne podľa vašich požiadaviek.

Pred samotnou tlačou vizitiek sa pripraví návrh spĺňajúci vaše predstavy, pri ktorom si môžete vybrať buď z pestrej ponuky originálnych kolekcií, alebo vsadiť na nejaký vlastný námet. Ten sa spracuje už do 24 hodín, po ktorých prichádza na rad samotná výroba vizitiek.

Pri tlači vizitiek sú používané špeciálne kreatívne materiály umožňujúce využívať pokrokové grafické techniky a netradičné formáty. V prípade požiadavky môžu byť vizitky zhotovené aj obojstranne, a to s možnosťou rýchlej úpravy samotného dizajnu.

Po ukončení procesu tlače vizitiek je čas na konečné vybavenie objednávky. Vizitky sa zbalia a odošlú na zadanú adresu, kde zákazník počká na ich okamžité doručenie. Objednávka sa tak vybaví rýchlo, jednoducho a komfortne z pohodlia domova.
Obľúbené vizitky